Yerba Mate od Yerbador na odchudzanie

[hfe_template id=’21705′]

Niejedne badania udowodniły nam, że yerba jest ważnym sprzymierzeńcem w osiągnięciu, a następnie w utrzymaniu zdrowej i idealnej wagi, jak również posiada wiele korzyści zdrowotnych.

Najwyższej jakości Yerba Mate

Cytujemy wypowiedzi najpopularniejszych osób w Polskim internecie, a miałam liposukcję, ale liposukcja to nie wszystko, a ja już jestem jakiś czas po zabiegu i cały czas chudnę, ale z Yerbador bardzo dobrze się czuje, cały czas lecę w dół z kilogramami.” Dagmara Kaźmierska 1.1 mln obserwujących

 

Najpopularniejsza osoba na Tik Toku w Polsce: Klaudia Klimczyk  – Mama na obrotach ,,Yerbador daje powera chudnie się w gratisie!”

Podczas picia yerba mate - mama na obrotach

Yerba mate zyskuje na całym świecie coraz większą popularność, w szczególności wśród osób prowadzących zdrowy tryb życia, dzięki właściwościom odżywczym oraz pozytywnemu wpływowi na organizm człowieka. Wśród wielu zalet napoju ziołowego, takich jak wysoka zawartość przeciwutleniaczy i zapobieganie cukrzycy i choroby Parkinsona, można wymienić również utrzymywanie prawidłowej wagi ciała.

Badania naukowe przeprowadzone na osobach otyłych wykazały, że spożywając zaledwie 3 gramy yerby dziennie, można stracić średnio, ok. 0,7 kg masy ciała i 2% tkanki tłuszczowej w ciągu 12 tygodni.

 Zródło: oświadczenia zdrowotne EU EFSA nr 2058, 2275, 2276, 3397, 2070, 3940, 2071, 2834, 2835, 3923,  publikacje naukowe

Zobacz dzisiejsze promocje najwyższej jakości Yerba Mate w naszym sklepie!

 • OKAZJA!

  1 x Zestaw Prezentowy Yerba Mate Yerbador – Tuba

  Oceniono 0 na 5
  157,99zł

 • OKAZJA!

  Ceramiczne naczynie matero Yerbador

  Oceniono 0 na 5
  49,99zł

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – ZIOŁOWY DETOKS

  Oceniono 0 na 5
  89,98zł

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – GUARANA ACTIVE ENERGY SHOT

  Oceniono 0 na 5
  89,98zł

 • OKAZJA!

  Tradycyjna Bombilla (słomka) – ZŁOTA

  Oceniono 0 na 5
  20,99złPRZEJDŹ DO SKLEPU

Czym jest yerba mate?

Yerba Mate, to napój ziołowy powszechnie spożywany w krajach południowej Ameryki Łacińskiej, który w szybkim tempie zdobywa rynki światowe, w tym Polskę. Jest on wytwarzany z naparu z suszonych liści Ilex paraguariensis, rośliny z rodziny Aquifoliaceae. Mate często pije się z wysuszonej tykwy za pomocą metalowej słomki zwanej „bombillą”. Suche liście pakuje się do tykwy i zalewa gorącą wodą.

Już teraz możesz kupić zestaw Yerba Mate Yerbador w zestawie prezentowym [link]

 Zródło: oświadczenia zdrowotne EU EFSA nr 2071, publikacje naukowe

W jaki sposób yerba mate od Yerbador pomoże w utrzymaniu zdrowej wagi?

Włączenie wysokiej jakości Yerbador do codziennej diety może pobudzić metabolizm i wspomóc funkcjonowanie organizmu, stając się skutecznym suplementem diety, który pomoże uniknąć problemów ze zdrowiem, jakie może powodować otyłość. Poniżej znajdziesz kilka sposobów, w jakie Yerbador pomoże w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

Niskokaloryczność

Yerbador Premium jest bardzo niskokaloryczna, jak również nie zawiera tłuszczu, dlatego jest idealna dla osób, które kontrolują swoją masę ciała. Wykazano, że dzięki zawartości saponin o właściwościach kardio ochronnych przyczynia się bezpośrednio do procesu spalania tłuszczu oraz optymalnego wykorzystania rezerw lipidowych i cholesterolu.

Pobudza metabolizm

Zawartość kofeiny w Yerba Mate pobudza metabolizm, zwiększa wydatek energetyczny, co powoduje spalanie kalorii w organizmie. Podczas gdy osoby pijące kawę często skarżą się na kofeinową tremę lub kawowy zawrót głowy po jej wypiciu, osoby pijące mate tego nie robią. Dzieje się tak, ponieważ yerba mate jest w inny sposób uwalniana w organizmie niż kawa. Napój jest zmieszany z innymi związkami oraz składnikami odżywczymi, które organizm przyswaja powoli i w bardzo łagodny sposób. Mówiąc wprost, yerba mate od Yerbador daje zdecydowanie więcej energii niż jedna filiżanka herbaty i jednocześnie nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, jakie wywołuje kawa.

Na koniec warto zauważyć, że kawa jest bardzo kwaśna, co może powodować wrzody, zapalenie żołądka, refluks żołądkowy czy chorobę Leśniowskiego-Crohna. yerba mate jest przyjazna dla przewodu pokarmowego i promuje dobre zdrowie układu pokarmowego.

Usuwa toksyny z organizmu

Ważna rolę Yerba Mate odgrywa w usuwaniu toksyn, nie powoduje retencji płynów dzięki minimalnej zawartości sodu. A co ważniejsze, ma całkowicie naturalne właściwości moczopędne i oczyszczające, które poprawiają pracę nerek i eliminację moczu (nadal należy utrzymywać organizm w stanie nawodnienia, wypijając minimum 2 litry wody dziennie). Yerba mate ma właściwości pobudzające trawienie i ułatwia wypróżnianie.

Zwiększa energię

Yerbador powoduje bardzo ciekawie działanie podczas uprawiania sportu i ćwiczeń, które zazwyczaj są częścią planu odchudzania. Skutkuje zmniejszeniem zmęczenia po wysiłku fizycznym, dzięki czemu można dłużej ćwiczyć. Uzasadnione jest więc powiązanie między wyższym poziomem energii i aktywności, a utrzymaniem zdrowej wagi.

Ziołowy napój od Yerbador jest źródłem kwasu pantotenowego, który, jak zbadano, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, normalnej sprawności umysłowej, zmniejszenia zmęczenia i znużenia, ale również bierze udział w syntezie oraz metabolizmie hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników. Typowa porcja 50 g yerby zawiera 3,3 mg kwasu pantotenowego, co odpowiada 66% zalecanego dziennego spożycia. Napój jest źródłem kofeiny, która tom zawarta w yerba mate jest określana jako „matteina”, ale jest to ta sama kofeina, którą można znaleźć w innych, bardziej znanych napojach, takich jak kawa. Dodatkowo mate jest cudownym lekiem na otyłość, od wieków jest stosowana jako ziołowy środek wspomagający odchudzanie, a ponadto jest smacznym i ciekawym napojem.

Podtrzymuje sytość

Jednym z najlepszych działań napoju jest podtrzymywanie sytości. Dzięki yerba mate czujesz się bardziej syty i masz dużo mniejszy apetyt. Ponadto napój uspokaja i relaksuje, co skutkuje mniejsze podjadanie w stresie.

Opróżnianie żołądka to proces, w którym pokarm opuszcza żołądek i trafia do dwunastnicy. Jest ono powiązane z utratą wagi poprzez uczucie sytości, jak również mniejsze wchłanianie kalorii. Zjawisko to może być naturalnym zaburzeniem, co znaczy, że organizm naturalnie w powolny sposób przesuwa pokarm przez układ trawienny i może prowadzić do utraty apetytu. Przeprowadzono liczne badania, aby dowiedzieć się czy yerba mate może powodować opóźnienie opróżniania żołądka. Wstępne wyniki pokazały, że opóźnia opróżnianie żołądka, ale oczywiście, aby uzyskać rozstrzygające wyniki, konieczne są dalsze badania.

Ogólnie rzecz biorąc, herbata yerba mate może być doskonałym suplementem diety dzięki wysokiej zawartości niezbędnych minerałów i witamin, które poprawiają ogólną odporność, odtruwają organizm i zapobiegają wielu chorobom.

 Zródło: oświadczenia zdrowotne EU EFSA nr 2058, 2275, 2276, 3397, 2070, 3940, 2071, 2834, 2835, 3923,  publikacje naukowe

1 x Zestaw Prezentowy Yerba Mate Yerbador - Tuba

Oryginalny produkt można nabyć bezpośrednio od producenta na stronie yerbador.pl W związku z tą akcją promocyjną, dla wszystkich czytelników w dniu dzisiejszym jest promocja. Yerbador Mate w cenie 169 zł  97zł wraz z bezpłatną wysyłką. Oferta ważna jedynie dla pierwszych tysiąca osób. Dostępne są także podarunki zawierające pełen zestaw do przygotowania naparu wraz ze specjalnym ceramicznym naczyniem.


Oryginalny sklep Yerbador Mate 100% – Kup Teraz

Wniosek

Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw można śmiało powiedzieć, że yerba mate od Yerbador ma duży potencjał w kwestii odchudzania. Picie tego napoju ziołowego nie tylko przynosi wiele korzyści zdrowotnych, ale także skutecznie pomaga w utracie wagi!

Yerbador Premium jest odpowiedzią na odwieczne pytanie ,,kawa czy herbata?”, które zadaje sobie wielu poszukiwaczy energii. Łagodne działanie kofeiny w napoju ziołowym i korzyści zdrowotne sprawiają, że jest to podstawowy element wielu diet. Aby cieszyć się tymi korzyściami zdrowotnymi, najlepiej pić ją z umiarem. W rzeczywistości herbata yerba mate może być Twoim nowym najlepszym przyjacielem na drodze do utraty wagi.

Jakbyś potrzebował jeszcze jednego pretekstu, żeby wypić ziołowy napój, który pomaga w utrzymaniu wagi, to nie dość, że yerba mate pomaga schudnąć, to również dba o prawidłową pracę serca. Dodatkowo może obniżyć wysokie ciśnienie krwi, zmniejszyć poziom złego cholesterolu, czy udrożnić tętnice. Należy pamiętać, że bogata w przeciwutleniacze zielona herbata nie jest w stanie tego zrobić, a kawa jest często powiązana z chorobami serca. Ta korzyść dla zdrowia serca jest wyjątkowa w przypadku yerba mate od Yerbador.

Sprawdź yerba mate Yerbador w naszym sklepie już dziś [link]

 Zródło: oświadczenia zdrowotne EU EFSA nr 2058, 2275, 2276, 3397, 2070, 3940, 2071, 2834, 2835, 3923,  publikacje naukowe

Odkryj nasze zestawy!

 • OKAZJA!

  1 x Zestaw Prezentowy Yerba Mate Yerbador – Tuba

  Oceniono 0 na 5
  157,99zł

 • OKAZJA!

  3 x Doypack Yerba Mate od Yerbador + 1 Doypack Gratis!

  Oceniono 0 na 5
  249,99zł

 • OKAZJA!

  Yerba Mate Yerbador – PAKIET ZDROWIE 3 + 1

  Oceniono 0 na 5
  289,94zł

 • OKAZJA!

  Yerba Mate Yerbador – PAKIET MIX SAMKÓW 3 + 1

  Oceniono 0 na 5
  289,94zł

 • OKAZJA!

  2 x Zestaw Prezentowy Yerba Mate Yerbador + 1 Doypack GRATIS

  Oceniono 0 na 5
  299,99zł

 • OKAZJA!

  2 x Zestaw Prezentowy z Doypack Yerba Mate Yerbador + 1 Doypack

  Oceniono 0 na 5
  299,99zł

 • OKAZJA!

  4 x Doypack Yerba Mate + 1 ZESTAW PREZENTOWY Gratis!

  Oceniono 0 na 5
  359,99zł

 • OKAZJA!

  3 x Zestaw Prezentowy Yerba Mate od Yerbador + 1 gratis!

  Oceniono 0 na 5
  419,98zł

 • OKAZJA!

  5 x Doypack Yerba Mate od Yerbador + 2 Doypack Gratis!

  Oceniono 0 na 5
  435,99zł

 • OKAZJA!

  Yerba Mate Yerbador – ZESTAW PREMIUM 6 + 3

  Oceniono 0 na 5
  539,88zł

 • OKAZJA!

  8x Doypack Yerba Mate MIX + Zestaw prezentowy gratis!

  Oceniono 0 na 5
  719,84zł

Smaki, które budzą pragnienie do życia!

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – SLIM FIT

  Oceniono 0 na 5
  89,98zł

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – ZIOŁOWY DETOKS

  Oceniono 0 na 5
  89,98zł

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – GUARANA ACTIVE ENERGY SHOT

  Oceniono 0 na 5
  89,98zł

 • OKAZJA!

  Yerba Mate Yerbador – PAKIET ZDROWIE 3 + 1

  Oceniono 0 na 5
  289,94zł

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – OWOCE TROPIKALNE

  Oceniono 0 na 5
  89,98zł

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – OWOCE LASU

  Oceniono 0 na 5
  89,98zł

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – OWOCE CYTRUSOWE

  Oceniono 0 na 5
  89,98zł

 • OKAZJA!

  Yerba Mate Yerbador – ZESTAW PREMIUM 6 + 3

  Oceniono 0 na 5
  539,88zł

 • OKAZJA!

  Yerba Mate Yerbador – PAKIET MIX SAMKÓW 3 + 1

  Oceniono 0 na 5
  289,94zł

 • OKAZJA!

  Yerbador Mate – ODPORNOŚĆ IMBIRU

  Oceniono 0 na 5
  89,98złPRZEJDŹ DO SKLEPU

Zobacz więcej naszych  ciekawych artykułów :

Dobra
Na podstawie 400 opinii
lukros
lukros
2024-01-27
Zawyżone conajmniej 3-krotnie ceny, marketing kierowany do kobiet w średnim wieku, żerujący na naiwności i ufności. Produkty w "wiecznej promocji" Dziwne stwierdzenia typu "najbardziej polecany produkt roku". Ten sklep to jedno wielkie szambo(być może zgodne z prawem), ale balansujące na jego granicy, bo granica przyzwoitości i dobrego smaku już dawno zostały przekroczone.
Katarzyna Czaykowska
Katarzyna Czaykowska
2024-01-26
Dobrej jakości Yerba. A do tego w różnych wariantach, a co za tym idzie - i smakach. Dbałość o klienta, w formie telefonu z opisem innych produktów, ale absolutnie nie nachalnie. Będę stałą klientką.
Kasia Cykota
Kasia Cykota
2024-01-26
Bardzo serdecznie polecam
Kasiunia Cykota
Kasiunia Cykota
2024-01-26
Polecam
Mateusz Gninka
Mateusz Gninka
2024-01-25
Świetny wybór produktów. Przestępny ceny i szybka dostawa. Polecam
Kacper
Kacper
2024-01-25
Serdecznie polecam firmę
Kacper Z
Kacper Z
2024-01-25
Polecam. Przesyłka dostarczona na czas. Wszystko zgodne z poleceniem. Herbatka przepyszna i smakuje całej rodzinie.
Artur Artur
Artur Artur
2024-01-24
Kompletny brak kompetencji, zamówienie złożyłem 12-go stycznia i po tygodniu braku jakiejkolwiek informacji jak również zamówienia naturalnie wysłałem maila z pytaniem co jest grane, w odpowiedzi otrzymałem ,że proszę podać numer zamówienia itd ( jakby nie mieli tego u siebie skoro poszło z tego samego maila) , ale nic po odświeżeniu im pamięci dostałem tylko krótkie przepraszam i, że za kilka dni będzie gotowe. Faktycznie przyszło po kolejnych kilku dniach czyli dokładnie 23-go stycznia ( 11 dni po złożeniu zamówienia) i w ramach jakiejkolwiek rekompensaty czy zadośćuczynienia… uwaga … przyszło niekompletne … no pięknie , brakuje jeszcze jednej yerby i co ? Jaśnie Wielmożni ? Czekamy dalej … nigdy przenigdy więcej ODRADZAM !
WICZ TRANSPORT
WICZ TRANSPORT
2024-01-23
Polecam!

Poznaj nasze produkty TOP!

NOWOŚCI – Certyfikowane Surowe Miody Polski

Odkryj swoje pragnienie!

Smaki, które budzą pragnienie do życia

Kup teraz

zapłać za 30 dni!

Kupuj w dwupakach taniej!

Od 170 zł

darmowa dostawa

Do 160 dni

darmowe zwroty

24 H

wysyłka

Akcesoria

Poznaj nasze zestawy

Podobne wpisy