Zamówienia hurtowe Yerbador

Szanowni Państwo,

Misją naszej działalności jest oferowanie najwyższej gatunkowo Yerba Mate dostępnej w Europie. Jeżeli pragną Państwo dołączyć do dystrybucji Yerbador wraz z nami w kierunku serc i zmysłów smakowych konsumentów, zapraszamy do kontaktu.

Pobierz ofertę handlową:

Kontakt: [email protected]

Rozpocznij biznes z Yerbador.

Odkryj Wyjątkowy Świat Yerbador i Surowych Miodów Polskich

Witaj w świecie Yerbador Organic Europe Sp. z o.o. – lidera w branży yerba mate z Brazylii oraz producenta wyjątkowych surowych miodów pod marką Surowe Miody Polskie. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Nasza Oferta Handlowa

🌿 Yerba Mate Yerbador: Oferujemy najwyższej jakości yerba mate prosto z Brazylii, która zachwyca nie tylko aromatem, ale także smakiem. Nasze produkty są gwarancją doskonałej jakości i autentycznego smaku.

🍯 Surowe Miody Polskie: Nasze miody są niepowtarzalne pod względem smaku i jakości. Pozyskiwane z najczystszych zakątków Polski, zapewniają nie tylko wyjątkowy smak, ale także bogactwo składników odżywczych.

🎁 Zestawy Prezentowe: Poszukujesz doskonałego prezentu dla swoich klientów lub pracowników? Oferujemy szeroki wybór eleganckich zestawów prezentowych, które zachwycą każdego.

🛍️ Akcesoria: W naszej ofercie znajdziesz również różnorodne akcesoria do yerba mate, które ułatwią i urozmaicą spożywanie tego wyjątkowego napoju.

Nasza Renoma Yerbador – Premium Quality

Działamy z pasją i zaangażowaniem, co przyczyniło się do zdobycia zaufania i uznania największych osobistości na świecie. Nasze produkty polecają takie gwiazdy jak Magda Gessler, Cezary Żak, Robert Janowski, Ewa Wachowicz, Piotr Żyła – Mistrz Świata w skokach narciarskich oraz tysiące innych osób na całym świecie.

Współpraca Z Yerbador – Klucz Do Sukcesu

Dzięki olbrzymim budżetom reklamowym oraz działalności na rynkach krajowych i zagranicznych, nasze produkty są popularne i pożądane przez klientów. Właścicielem marki Yerbador jest renomowany szwajcarski koncern OROTAL Commodities Trading SA z Genewy. ( https://orotal.com  Avenue de Champel 29 , 1206 Geneve )

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych kontrahentów. Współpraca z marką Yerbador to kluczowy czynnik w osiągnięciu celów biznesowych i satysfakcji klientów. Zachęcamy do kontaktu pod adresem [email protected] i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Yerbador Organic Europe Sp. z o.o. ( Poland )
Żurawia 6/12 102-104 Warszawa 00-503 [email protected]

OROTAL Commodities Trading SA ( Switzerland )
Avenue de Champel 29 , 1206 Geneve
UID: CHE-264.449.639
[email protected]

Yerbador Organic London Ltd. ( England & Wales ) 
71-75, Shelton Street, Covent Garden, London, WC2H 9JQ
[email protected]